Youth for Christ investeert in jongeren(werkers) met kerkdienst en trainingsavond

Goeree-Overflakkee - Elke week, op een vaste tijd en vaste plek, staat het team van Youth for Christ klaar voor jongeren in de tijdelijke leenbus in 5 dorpen op ons eiland. Gedreven door Gods liefde en met oprechte aandacht voor iedere jongere, biedt het team een veilige en open ontmoetingsplek waar jongeren zichzelf mogen zijn. Voel je welkom en lees meer >>

Dienst zondag 8 maart

Om elkaar te bemoedigen en te inspireren organiseert Youth for Christ, in samenwerking met Evangeliegemeente Flakkee, op zondag 8 maart een kerkdienst. De dienst begint om 10.00 uur en vindt plaats aan de Emmastraat 24a in Oude-Tonge. Deze kerkdienst is voor en door jongeren. Iedereen met een hart voor jongeren is van harte welkom.

TOP-avond 19 maart

Daarnaast organiseert Youth for Christ Goeree-Overflakkee, in samenwerking met Youth for Christ Nederland, een TOP-avond voor jongerenwerkers. Deze gratis trainings- en ontmoetingsavond is bedoeld voor alle jongerenwerkers en kerkelijk jeugdwerkers uit de regio. De avond, met eten, workshops en ontmoeting, vindt plaats op 19 maart en start om 17.30 uur in Oude-Tonge. Aanmelden is noodzakelijk via de website van Youth for Christ Goeree-Overflakkee.