Ondernemersavond in Oude-Tonge: Hart voor jongeren

Goeree-Overflakkee - Hoewel Youth for Christ met een tijdelijk geleende bus verschillende dorpen op Goeree-Overflakkee aandoet, blijft zij voor veel jongeren op het eiland een vertrouwd gezicht. Een plek waar ruimte is voor ontmoeting, gesprek en oprechte aandacht. In een tijd waarin verbinding niet vanzelfsprekend is, biedt deze mobiele ontmoetingsplek iets van grote waarde, een luisterend oor en een veilige omgeving. Lokale ondernemers onderstrepen het belang van dit werk en tonen hun betrokkenheid op een tastbare manier. Houthandel Flakkee, Visser & Visser accountants, Iceworx, Plus van den Houten, Plaatwerk Fabriek en Van Rossum Makelaardij hebben gezamenlijk... Lees meer >>

Youth for Christ Goeree-Overflakkee zet zich dagelijks in om jongeren te bereiken waar zij zijn. Op pleinen, bij sportveldjes en in de wijken ontstaat contact, laagdrempelig en persoonlijk. De kracht zit in aanwezigheid, in het er simpelweg zijn. Dat maakt het verschil.

Lokale ondernemers onderstrepen het belang van dit werk en tonen hun betrokkenheid op een tastbare manier. Houthandel Flakkee, Visser & Visser accountants, Iceworx, Plus van den Houten, Plaatwerk Fabriek en Van Rossum Makelaardij hebben gezamenlijk twee nieuwe basketbalpalen gesponsord. De oude palen waren versleten, het spel verloor zijn aantrekkingskracht en veiligheid. Met deze vernieuwing krijgt het jongerenwerk opnieuw leven.

Sport verbindt, opent gesprekken en creëert vertrouwen. Juist op die momenten ontstaan de waardevolle contacten waar Youth for Christ voor staat. De sponsoring is daarmee meer dan een materiële bijdrage, het is een investering in de toekomst van de jongeren op het eiland.

De betrokken ondernemers laten zien dat maatschappelijk ondernemen verder gaat dan cijfers alleen. Zij kiezen bewust voor zichtbare steun aan initiatieven die ertoe doen. Met deze bijdrage spreken zij hun vertrouwen uit in het werk van Youth for Christ en in de kracht van de jongeren van Goeree-Overflakkee.

Een eiland waar ondernemers, vrijwilligers en jongeren elkaar weten te vinden, dat is een gemeenschap met perspectief. Hier wordt gebouwd aan vertrouwen, aan kansen en aan een sterke basis voor de toekomst.

Deze actie is voortgekomen na den eerste ondernemers avond van Youth for Christ op Goeree-Overflakkee. Ben je ondernemer en wil je samen met andere (christelijke) ondernemers elkaar inspireren en ontmoeten. Meld je dan aan voor de volgende ondernemersavond op 7 mei in Oude-Tonge en maak verschil in de levens van ‘onze’ jongeren

Aanmelden

Aanmelden (liefst voor 27 april 2026) via DEZE LINK, kijk voor meer informatie op de website van YFC Goeree-Overflakkee