Jubileumjaar voor Stichting Kledingbeurs Klein Parijs

Dirksland - Stichting Kledingbeurs Kleine Parijs organiseert weer een tweedehands kleding- en speelgoedbeurs in de voormalige gemeentehal in Dirksland. Dit najaar is er weer een overschot aan prachtige vondsten ingeleverd, wat zorgt voor een uitgebreid aanbod voor bezoekers. "Dit jaar viert de kledingbeurs zijn 10 jarig jubileum, daarom krijgen de eerste..." Lees meer >>

Ook dit najaar is de hoeveelheid ingeleverde kleding en speelgoed nog verder uitgebreid. Op de beurs vindt u een groot assortiment aan tweedehands én nieuwe kleding, van babymaatjes tot dames/heren maat XXL, speelgoed en boeken voor alle leeftijden. De deuren van de voormalige gemeentehal aan de Philipshoofjesweg (naast de Victoriahal) gaan open op vrijdag 3 oktober, van 14.00 tot 17.00 uur en van 18.00 tot 19.30 uur. Betaling kan contant of met pinpas.

De helft van de opbrengst wordt jaarlijks geschonken aan de basisscholen in Dirksland. Afgelopen jaren leverde dat een bedrag van minstens 1000 euro per school op, waarmee onder andere speelpleinen, ICT-middelen en buitenspeelgoed zijn bekostigd. De niet-verkochte kleding en speelgoed worden na afloop gedoneerd aan een goed doel.

Stichting Kledingbeurs Kleine Parijs nodigt iedereen uit om de beurs te bezoeken en een mooie aankoop te doen en let op!! Dit jaar viert de kledingbeurs zijn 10 jarig jubileum, daarom krijgen de eerste 100 bezoekers van de beurs een cadeautje.