Actueel
7 Sep
Achthuizen - Na maanden van onzekerheid heeft gemeente Goeree-Overflakkee eindelijk groen licht gegeven om te starten met de renovatie van de Keet bij de ijsbaan in Achthuizen. De BIWA, Oranjevereniging en de Dorpsraad zochten elkaar op om tot een oplossing te komen en de exploitatie van de Keet voor de komende periode goed te regelen. De verenigingen zijn (zoals elk jaar) druk bezig met het organiseren van diverse activiteiten op de velden naast de Keet. "Wie de keet in Achthuizen een warm hart toedraagt kan de mouwen opstropen en meehelpen het kleinste dorp van het eiland leefbaar te houden. Ook mensen van buiten Achthuizen zijn namelijk van harte welkom en uiteraard is een financiële bijdrage ook heel fijn!" Lees meer >>
Actief dorp
De verenigingen zijn (zoals elk jaar) druk bezig met het organiseren van diverse activiteiten op de velden naast de Keet. Denk aan het Huttendorp voor de jeugd van 3 tot en met 5 september en het 3-daags Dorpsfeest “Achter de molen” van 18 tot en met 20 september.
Op vrijdag 12 en zaterdag 13 september is er nu een klus-tweedaagse gepland. Ben u een beetje handig en vindt u het leuk deel uit te maken van een groep vrijwilligers, die de oude Keet in 2 dagen een nieuw aanzien willen geven, kom dan ook. Op vrijdag 12 september starten we om 18.00 uur en zaterdag 13 september beginnen we om 8.00 uur ’s morgen. Aanmelden kan via emailadres: d8huiskamer@gmail.com
Organisatie: Ook mensen van buiten Achthuizen zijn namelijk van harte welkom! We maken er sowieso gezellige dagen van, vrijwilligers zorgen voor een hapje en een drankje. Wil je dit project op een andere manier steunen dan kan dat ook met een financiële bijdrage op Bankrekeningnummer NL17RABO0197 7481 20 ten name van Dorpsraad Achthuizen met als kenmerk Sponsoring Keet. De giften zullen ingezet worden voor de aanschaf van materiaal en inventaris ten behoeve van de Keet.