Actueel
25 Aug
Ouddorp - Op zondag 31 augustus 2025 is er de laatste expositie in De Overkant. Na 15 jaar stopt De Overkant met haar culturele activiteiten. "Kom naar deze laatste expositie opening met werken van Pim van Halem, Bob Kemper en Jan Bakker." Lees meer >>
Pim van Halem exposeert met grote ingekleurde pentekeningen. De grootste is 1 bij 3 meter. De overige werken van Pim zijn 1 bij 1,5 meter; heel bijzonder.
Ook zijn werken van Bob Kemper. Kemper vertoont in zijn werk een fascinatie voor het industriële landschap en met de stad. Vooral de Rotterdamse Haven en uitzicht op de industrie van Pernis zijn debet aan zijn belangstelling voor het lijnenspel van installaties, kranen, schoorstenen en bruggen.
Ook in samenwerking met de kunstenaarsvereniging RAR zijn er werken van de overleden kunstenaar Jan Bakker. Tijdens de KunstKijk dagen in 2025 zijn er beelden van Jan Bakker verkocht, nu zijn er ook schilderijen te zien.
De opening van deze laatste expositie is op zondag 31 augustus van 15.00 tot 17.00 uur.
Adres
De Overkant, Dijkstelweg 33 Ouddorp.